NOVINKY

IDEB.jpg

Po dvou letech se taktické obrněné vozidlo nové generace ATV ZETOR GERLACH 4x4 společnosti Zetor Engineering Slovakia, a.s. se opět představí na mezinárodním veletrhu obranného průmyslu IDEB 2020 v Bratislavě (13.-15. 5.2020)

ATV ZETOR GERLACH 4x4 na IDEB 2020

Gerlach (2).JPG

Na mezinárodním veletrhu obranné techniky IDET 2019 absolvuje svou českou premiéru obrněné taktické vozidlo (ATV) nové generace,  ZETOR GERLACH 4x4.  V Brně bude zároveň poprvé k vidění v nové bojové verzi s dálkově ovládaným zbraňovým systémem pro kulometnou palbu.

ZETOR GERLACH 4x4 přichází do Brna v nové bojové verzi

Vlastnosti obrněných vozidel se obvykle posuzují podle úrovně jejich odolnosti, mobility a ochrany před vnějšími útoky. Při konstrukci vozidel nové generace je však stejně důležitý komfort posádky, který mimo jiné závisí i na úrovně hluku a vibrací přenášených do kabiny ...

Komfort posádky jako nová výzva vývoje obrněných vozidel

Zetor Engineering, s.r.o. představil novinku: projekt taktického obranného vozidla 4x4 s názvem GERLACH na veletrhu IDEB 2018. Tento koncept reflektuje na nejnovější technické a konstrukční poznatky a zkušenosti z bojových operací posledních dekád

Mezinárodní veletrh IDEB Bratislava 2018

eu.png

Společnost Zetor Engineering Slovakia, a.s. bude prezentovat projekt taktického obrněného vozidla nové generace ATV ZETOR GERLACH 4x4 na prestižní výstavě globálního obranného průmyslu EUROSATORY 2020 v Paříži (8-11.6.2020). 

ATV ZETOR GERLACH 4x4 na EUROSATORY 2020

Gerlach (3).JPG

GERLACH využívá vícestupňové prvky konstrukce na maximalizaci ochrany posádky i samotného vozidla. Vozidlo je postaveno na speciálním podvozku tzv. Rolling Chassis ZETOR. Jeho portálový rámový koncept je schopen odolávat vysokým dynamickým účinkům a je tak jedním z hlavních pilířů proti minové ochrany celého vozidla.

ZETOR GERLACH 4x4 – hlavní přednosti

Zetor Engineering, s.r.o. se zúčastnil 7. ročníku mezinárodního veletrhu obrany, bezpečnosti, ochrany a záchrany SOBRA ve slovinském městě Gornja Radgona. Na výstavě společnost představila projekt taktického obranného vozidla 4x4 s názvem GERLACH. Tento koncept reflektuje ...

Mise ATV 4X4 Gerlach ve Slovinsku

_DSC3000.JPG

Taktické obrněné vozidlo Zetor Gerlach 4x4 zaujalo odbornou i širokou veřejnost na mezinárodním veletrhu obranné techniky IDET 2019 v Brně (29. - 31. 5.).

Gerlach sklidil úspěch na výstavě IDET 2019 v Brně

Taktické obrněné vozidlo domácí produkce Zetor Gerlach 4x4 má za sebou celou řadu náročných, často krát až extrémních testů. Vozidlo si mimo jiné odzkoušené své off-road schopnosti v nejtěžších podmínkách vojenských polygonů, jezdilo na závodním okruhu, sněhu, písku a dokonce i na dálnici.

VIDEO: Gerlach boduje v bezpečnosti

Zetor Engineering, s.r.o. se zúčastnil 26. ročníku mezinárodní výstavy obranného průmyslu MSPO v polském městě Kielce. Na výstavě společnost  představila projekt taktického obranného vozidla 4x4 s názvem GERLACH. Tento koncept reflektuje na nejnovější technické a konstrukční poznatky a zkušenosti ...

Mezinárodní výstava obranného průmyslu MSPO (PL)