Společnost se zabývá výzkumem a vývojem v oblasti průmyslového know-how. V současnosti se společnost profiluje jako profesionální R & D centrum mobilních aplikací strojů a speciálních vozidel. Společnost byla založena v roku 2014 a je profesionálním partnerem pro vývoj, inovace a komplexní dodávky mimo jiné v oblasti obranného průmyslu.

Projektování

Tvorba 3D modelů a 2D výkresové dokumentace je primárně vytvářena s pomocí 3D CAD SW CREO a CATIA, v případě požadavku zákazníka možné projektování v SW SOLID WORKS.

Technické poradenství

Společnost Zetor Engineering, s.r.o. disponuje vlastními zkušenostmi konstruktérů a také dovednostmi svých technických pracovníků jako jsou ocelové konstrukce, návrh a výpočty, zkoušky a testování.

Projektový management

Společnost nabízí projektový management vývojových úkolů a jejich realizaci od tvorby prototypové dokumentace přes zajištění výroby a spolupráce při výrobě prototypu, při ověřovací sérii až po konstrukční dokumentaci pro sériovou výrobu na principu spolupráce se svými vybranými partnery.

Technologická podpora

Společnost nabízí k předvýrobní prototypové, ověřovací a k sériové výrobě mobilních strojů a jejich hlavních komponent i technologický koncept montáže a technických podmínek pro splnění požadavků pro uvedení zařízení do provozu včetně homologizace, pokud je to zákazníkem požadováno.

Reference

Portfolio společností, se kterými spolupracujeme.

Novinky

Přečtěte si nejnovější novinky z oblasti inženýrství a vývoje.

IDEB 2023

ATV a RDV 4×4 ZETOR GERLACH na mezinárodní výstavě obranné techniky v Bratislavě.

ITAPA 2023

Konference ITAPA 2023, Banská Bystrica

ZETOR ENGINEERING prezentace na konferenci ITAPA 2023 v Banské Bystrici dne 21.9.2023. ATV 4×4 ZETOR GERLACH jako mobilní…

Průmyslový den 2023

Průmyslový den 2023, Bzenec

Průmyslový den s tématem “Mobilita pozemních sil” pořádaný ve spolupráci s Vojenským technickým ústavem s.p. Ve dnech 18.-19.9.2023…

Průmyslový den Zlín

ATV Gerlach 4×4 a UGV S-1 B.U.G. system

Prezentace v rámci akce Průmyslový den – Zdravotnictví, Zlín